Idle_Discussions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Πνευστος ;

2 posters

Go down

Πνευστος ; Empty Πνευστος ;

Post by nontasb Mon Feb 06, 2017 4:15 pm

Μεσω της Αγγελιας που ειχα βαλει για peacoak μου εστειλε καποιος που παιζει τρομπονι και φλαουτο, του ειπα μηπως ενδιαφερεται για Idle Path γιατι για peacoak δεν το βλεπω. Μου ειπε οτι τον ενδιαφερει αλλα δεν μου εστειλε δειγμα που του ζητησα.
Ποια ειναι η γνωμη σας; Να τον δουμε αν μου στειλει κατι αξιολογο η να κρατησω μια επαφη και τον βλεπουμε οποτε; Θα του ζητησω δειγμα ξανα και θα το ποσταρω αν στειλει κατι.
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Πνευστος ; Empty Re: Πνευστος ;

Post by AlxDrumPath Mon Feb 06, 2017 6:04 pm

συμφωνώ. ωστόσο είχαμε πει όχι άλλα μέλη έως ότου ολοκληρώσουμε ένα κεφάλαιο, σωστά?
AlxDrumPath
AlxDrumPath

Posts : 63
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Πνευστος ; Empty Re: Πνευστος ;

Post by nontasb Tue Feb 07, 2017 5:33 pm

Ναι σωστα, θα ελεγα να τον δουμε μονο εφοσον αξιζει και μονο εφοσον ολοκληρωσουμε και το frozen. Απο εκει και περα να συμετεχει μαλλον στα νεα κομματια κανονικα αλλα στα παλια να βρουμε ενα τροπο χωρις να αλλαξει η δομη. Εγω απλα το εθεσα σαν ενδεχομενο. Δεν εχει ασχοληθει να στειλει δειγμα ακομα οποτε χλωμο τον βλεπω. Για μενα μονο σαξοφωνο αξιζει τη μανουρα να βαλουμε. Απλα υπηρχε σαν option οποτε σας ενημερωσα.
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Πνευστος ; Empty Re: Πνευστος ;

Post by nontasb Tue Feb 28, 2017 3:49 pm

Δεν εστειλε δειγμα το παλουκαρι οποτε το κλεινω.
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Πνευστος ; Empty Re: Πνευστος ;

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum