Idle_Discussions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Idle Hand (προγραμμα για προβες)

3 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Guest Tue Oct 25, 2016 2:07 pm

Δυστυχως ο γιατρος προτεινει να μην το κουρασω το χερι μεχρι την ερχομενη Τεταρτη το πρωι που θα παω να βγαλω τα ραμματα Crying or Very sad .
Κατα τα αλλα ο πονος και το μαγκωμα εχουν υποχωρησει σχεδον τελειως οποτε οπως προτεινε και ο Νοντας μπορουμε να ρεφαρουμε απο τη Τεταρτη και μετα.
Μπορουμε να βρεθουμε για καμμια μπυρα αν ψηνεστε μεχρι τοτε να αραξουμε και να τα πουμε.
Προσωπικα πιστευω οτι με δυο καλες προβες θα ειμαστε ετοιμοι για το live, αλλα δεν νομιζω να προλαβουμε να ετοιμασουμε το kashmir.

Guest
Guest


Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by nontasb Tue Oct 25, 2016 3:10 pm

Οποτε το κλεινουμε για Παρασκευη 28/10/2106 16:00-20:00 και Κυριακη κατα τις 18:00;Ειμαστε ολοι κομπλε;
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by nontasb Tue Oct 25, 2016 3:29 pm

Για αυριο Τεταρτη εγω ειμαι μεσα για μπυρα. Παμε Arch αμα το ψηνετε η αν θελει ο Αλεξ για να τον ξαλαφρωσουμε παμε και απο αυτον. Πειτε τι σας ψηνει.
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Guest Tue Oct 25, 2016 3:52 pm

Ειμαι οκ και για τα δυο Wink

Guest
Guest


Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by nontasb Tue Oct 25, 2016 4:26 pm

Για μπυρα ισως ακυρο αυριο Τεταρτη γιατι παιζει να εχω προσκληση free απο την δουλεια για πρεμιερα για ταινια.Θα το δουμε αυριο.
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by AlxDrumPath Tue Oct 25, 2016 4:48 pm

Εφόσον δεν προβάρουμε αύριο, θα επέλεγα να μείνω σπίτι με την οικογένεια για διάφορους λόγους. Θάνο όταν λές ότι βγάζεις τα ράμματα την ερχόμενη Τετάρτη, εννοείς την αυριανή Τετάρτη 26 Οκτωβρίου? Και Παρασκευή 28η Οκτωβρίου θα μπορείς να προβάρεις? Σόρι για το Φωσκολικό...
AlxDrumPath
AlxDrumPath

Posts : 63
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by nontasb Tue Oct 25, 2016 4:54 pm

Εγω αυτο καταλαβα παντως 26/10 ραμματα off οποτε Παρασκευη προβα.
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Guest Tue Oct 25, 2016 5:02 pm

Οχι την αλλη Τεταρτη εννοουσα, δηλαδη απο Νοεμβριο Sad

Guest
Guest


Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by nontasb Tue Oct 25, 2016 5:23 pm

Την αλλη; Εχουμε θεμα τοτε, ειμαστε οριακα...θα βγουμε με 3 προβες; Question
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by nontasb Tue Oct 25, 2016 5:34 pm

Θανο οσο μπορεις (και εσυ αλλα και ολοι μας) να ενημερωνεις (ενημερωνουμε) χωρις καθυστερηση για τετοια σημαντικα θεματα και να εισαι σαφης. Γραφε ημερομηνιες και μερες για το οτιδηποτε γιατι οταν δεν συνενοουμαστε σωστα αναγκαζομαστε να χαλαμε 2-πλασιο χρονο να ακυρωνουμε και να ξανα-κανονιζουμε πραγματα. Προσθετουμε τσαμπα δουλεια στους εαυτους μας και δεν μας βοηθαει. Εγω μιλαω ολη μερα με εσας εδω και με αλλα 3 ατομα (Κολο και Κωστας Pap_Skroutz) + Καβουρακη ενω ειμαι στη δουλεια για να κανονιζουμε ωρες για προβες και συναντησεις για το καθε πραγμα που εχει προκυψει. Κανε μια προσπαθεια please και σορρυ για το κηρυγμα. Περαστικα και μιλαμε για Παρασκευη 28/10 εφοσον δεν θα κανουμε προβα να βρεθουμε να τα πουμε τουλαχιστον. afro
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Guest Tue Oct 25, 2016 7:38 pm

90% στις 2/11 θα μπορω να κανω προβα. 100% μεσα στο Σαββατοκυριακο 5 και 6 του ιδιου μηνα. Αυτο εξαρταται απο το τι θα μου πει ο γιατρος. Νοντα θα σου απαντησω απο κοντα (δεν προσβληθηκα).

Guest
Guest


Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Tania Wed Oct 26, 2016 10:11 am

Ok επισημως αγχωθηκα.Δεν εχω αγχος για το performing γενικως, εχω αγχος κυριως για το τι θα λεω στα ενδιαμεσα των τραγουδιων αλλα σημερα επισημως αγχωθηκα Razz
Μαλακια ρε γμτ ειναι θεμα υγειας σαφως αλλα θα μπορουσαμε να ειχαμε εκτεθει στον Jim πχ. Τεσπα οτι εγινε εγινε αλλα προσωπικα θεωρω οτι πρεπει να πιεστουμε να μας βγουν προβες.Για μενα πρεπει να γινουν προβες στις εξης μερες
Τεταρτη 2 Νοεμβριου, Σαββατο 5 Νοεμβριου,Κυριακη 6 Νοεμβριου και Τεταρτη 9 Νοεμβριου. Αν τωρα δε θελετε Σαββατο 5 ας βρουμε καποια αλλη καθημερινη που θα ξεκινησετε εσεις κ εγω θα ερθω 10-10 και μιση να σας βρω δεν ξερω τι αλλο μπορει να γινει. Αλλα να εχουν γινει 4 προβες θεωρω οτι πρεπει.
Tania
Tania
Admin

Posts : 139
Join date : 2016-10-24

https://idlediscussions.forumgreek.com

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Tania Wed Oct 26, 2016 10:17 am

Ως αλλη καθημερινη προσωπικα προτεινω την Τριτη (8 Νοεμβριου) που απο ολες τις μερες ειναι αυτη που σχολαω νωριτερα.Συγκεκριμενα τις Τριτες σχολαω 8:45 οποτε 9μιση το πολυ θα ειμαι στουντιο. Αρα εχουμε 2 Τεταρτες, 1 Κυριακη και παιζουμε τωρα μεταξυ Σαββατου και Τριτης.Περιμενω να μου πειτε.
Tania
Tania
Admin

Posts : 139
Join date : 2016-10-24

https://idlediscussions.forumgreek.com

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by nontasb Wed Oct 26, 2016 11:17 am

Εγω αυτη τη στιγμη δεν εχω θεμα με τις μερες. Οποτε πουμε ΣΚ η απογευματα καθημερινες θα βολεψω το προγραμμα μου και θα μπορεσω.Το θεμα ειναι ο Θανος να ειναι οκ και ο Αλεξ αν θα μπορεσει.Αναμενουμε... bounce
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Guest Wed Oct 26, 2016 1:47 pm

Με μια επιφυλαξη για τις 2/11 μπορω ολες τις υπολοιπες ημερομηνιες (Σ/Κ και Τεταρτη). Αν και το θεμα που λες Τανια δεν ειναι μουσικο να λυνεται με προβες νομιζω. Οσoν αφορα το μουσικο παντως νομιζω οτι ειμαστε ετοιμοι ειδη για τα 4 κομματια και το frozen θελει λιγη δουλεια. Κατι αλλο που δεν ξερω αν εχουμε ρωτησει ειναι ποση ωρα θα ειναι το σετ μας΄αν ειμαστε στο μισαωρο, τοτε το frozen θα πιανει το μισο μας set.

Guest
Guest


Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Tania Wed Oct 26, 2016 1:55 pm

To θεμα για μενα απλα ειναι οτι εχουμε πολυ καιρο να κανουμε προβα.Τιποτε αλλο.Για διασκευη ετσι κ αλλιως δε θα παιζαμε νομιζω κ λεω να την πιασουμε μεσα στο Νοεμβριο ξανα. Ειπα στο Δημητρη οτι το σετ μας ειναι 50-55 λεπτα κ δε μου ειπε τπτ επ αυτου.Νομιζω θα παιξουμε κανονικα μια ωριτσα.
Tania
Tania
Admin

Posts : 139
Join date : 2016-10-24

https://idlediscussions.forumgreek.com

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Guest Wed Oct 26, 2016 2:02 pm

Αρα θα τα παιξουμε ολα και θα εχουμε χρονο και για τον Αλεξη να πει κανα ανεκδοτο Razz
Σοβαρα τωρα, μπορεις απλα να προλογιζεις τα κομματια και αν θελεις να λες κατι παραπανω βαση των στοιχων, νομιζω θα εισαι κομπλε (π.χ. το Idle path για τη Συρια κτλ)

Guest
Guest


Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Tania Wed Oct 26, 2016 2:20 pm

Δεν εχω σκοπο να αναλυσω ιδιετερα τα νοηματα.Το idle path βεβαια οντως για τη Συρια γραφτηκε αλλα αυτα πανε κ συνηθως με το κοινο κ τις αντιδρασεις.Επισης καποιες φορες πρεπει οντως να πιασεις μπλαμπλα γιατι πχ ο κιθαριστας θελει να φτιαξει τπτ ρυθμισεις κλπ
Tania
Tania
Admin

Posts : 139
Join date : 2016-10-24

https://idlediscussions.forumgreek.com

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by AlxDrumPath Wed Oct 26, 2016 5:11 pm

Συμπέρασμα: λέμε σίγουρες τις 3 πρόβες Σαβ5, Κυρ6 και Τετ9 και μένουν με ερωτηματικό 2 πρόβες Τετ2 και Τρ8. Πρόταση: θέλετε να πάμε να κάνουμε ένα jam night τη Δευ7 στο lazy για να πάρουμε λίγο τον αέρα? Δεν ξέρω αν υπάρχει χώρος να μας δεχθούν, ωστόσο να στείλουμε ένα εμαιλ (η Τάνια ή εγώ) ? Ερώτηση: ρε Θάνο υπάρχει περίπτωση να πιέζεσαι πάρα πολύ με αυτή την κατάσταση? Δήλωση: ανέκδοτα δεν λέω! No
AlxDrumPath
AlxDrumPath

Posts : 63
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by nontasb Wed Oct 26, 2016 5:48 pm

Δεν νομιζω οτι υπαρχει ιδιαιτερος λογος να πιεστουμε για το lazy, καλυτερα να κανουμε προβα για μενα. Αν θελετε οι υπολοιποι το κανουμε.
nontasb
nontasb
Admin

Posts : 293
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Guest Wed Oct 26, 2016 6:17 pm

Οχι ρε δεν πιεζομαι, απλα επειδη ειναι σε φαση επουλωσης το χερι μου πρεπει να προσεχω καλου κακου μεχρι να βγαλω τα ραμματα, ειδαλως παιζει να ξαναπαθω τενοντιτιδα. Δεν θα κανω κατι για να το ριψοκινδυνευσω, θα ακολουθησω ο,τι μου πει ο γιατρος

Guest
Guest


Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Tania Wed Oct 26, 2016 8:47 pm

Παιδια Δευτερες σχολαω δεκα παρα.
Tania
Tania
Admin

Posts : 139
Join date : 2016-10-24

https://idlediscussions.forumgreek.com

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by AlxDrumPath Wed Oct 26, 2016 10:41 pm

Οκ Θάνο, κι εμείς αυτό θέλουμε, προέχει το χέρι σου.Αν πιστεύεις εσύ ή / και ο γιατρός ότι δεν πρέπει να παίξεις στις 11 Νοε τοτε μην διστάσεις να το πεις...
AlxDrumPath
AlxDrumPath

Posts : 63
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by AlxDrumPath Wed Oct 26, 2016 10:44 pm

Τάνια για το lazy σκεφτόμουν να πάμε χαλαρά σαν να πηγαίναμε για μπύρα.Οπότε θα μπορούσες να έρθεις από Ψυχικό και να παίξουμε στις 10.30-11.00.Καταλαβαίνω βέβαια την κούραση...Άλλο φωνή άλλο το τυμπανο...Γενικά ο μόνος λόγος που το πρότεινα είναι να θυμηθουμε λίγο τη σκηνή...
AlxDrumPath
AlxDrumPath

Posts : 63
Join date : 2016-10-24

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Tania Wed Oct 26, 2016 11:07 pm

Μα αν δε μπορει ο Θανος για τις 11/11 θα μπορει για νωριτερα; Γενικως παιδια προσωπικα νιωθω πολυ ασχημα αν ακυρωσουμε.Κ πιστευω οτι αν ακυρωσουμε τωρα προσωπικα δε θα εχω μουτρα να ξαναζητησω απο το Δημητρη κατι.Προφανως δε λεω να πιεστει ο Θανος εφοσον ειναι θεμα υγειας αλλα θεωρω οτι θα επρεπε να το ειχαμε χειριστει λιγο καλυτερα στη συνεννοηση.Επισης δε μπορω να καταλαβω γιατι ο γιατρος ειναι τοσο φλου.Θα περιμενα να πει πχ "Θανο μην παιξεις για ακριβως τοσες μερες". Απο οτι καταλαβα δεν εχει διευκρινισει εκτος αν εγω δεν καταλαβα κατι.Αλλα αυτο το παμε μερα-μερα για να δουμε αν τελικα θα ακυρωθουν ολα εμενα με εχει κανει να εχω τσιτωσει (εκτος απο στεναχωρηθει απιστευτα φυσικα γιατι θεωρω οτι οντως ο Δημητρης ηταν πολυ καλη ευκαιρια για μας).Τεσπα οτι εγινε εγινε αν ειναι να στραβωσει θα στραβωσει οσο και να χτυπηθει κανεις. Ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε καλα. Επισης Αλεξη την επομενη μερα το πρωι στις 8/11 εχω ξυπνημα νωρις για εναν πολυ χαλια λογο και μου ειναι δυσκολο τη συγκεκριμενη ημερομηνια να παμε για jam night
Tania
Tania
Admin

Posts : 139
Join date : 2016-10-24

https://idlediscussions.forumgreek.com

Back to top Go down

Idle Hand (προγραμμα για προβες) Empty Re: Idle Hand (προγραμμα για προβες)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum